ויטרינה מברזל בלגי בחדר ישיבותמבט לדלפק הקבלה


Prev Next

2012,

100 מ"ר,

צילומים:שי אדם

חברת O.D. עוסקת ביעוץ אירגוני מזה שנים. נתבקשנו לתכנן שיפוץ מקיף של המשרדים אשר יהווה שידרוג פיזי ותדמיתי עבור החברה בעיני עובדיה ולקוחותיה, ויהפוך את המשרד למקום מזמין ונוח יותר לעובדים ולמבקרים.

עד השיפוץ ישבו עובדי החברה במשרדי הלקוחות והגיעו לחברת האם לעיתים רחוקות לצורך החלפת מידע והתיעצות. המשרד שהיה מורכב מחדרים חדרים המשויכים לעובדים, לא התאים במיוחד לדרך העבודה של החברה. התכנון החדש שינה את פני הדברים ויצר מצב בו עובדי החברה מגיעים יותר ונהנים לארח לקוחות בחדר התואם את אופי הפגישה. מגוון חדרים השונים בגודלם ומרוהטים באופן שונה מאפשר מחד, פגישות יעוץ דיסקרטיות עם לקוחות בכירים לשיחה אינטימית, ומאידך התכנסות כל עובדי O.D. בחלל אחד גדול אחת לחודש.

שטח המשרד חולק לחלל מרכזי עם עמדת קבלה ו"בית קפה",ממנו מגיעים לחדרי פגישות בגדלים וסוגים שונים: חדר ישיבות שקוף ל6 אנשים , חדר פגישות חצי שקוף ל4 אנשים. חדרי פגישות יעוץ אינטימיים ל2 אנשים. השימוש מתבצע ע"פ תאום , כשבין הפגישות ניתן לשבת לעבוד או לאכול ב"בית הקפה", המייצר מפגשים לא מתוכננים. חלל בית הקפה המרכזי גם משמש למפגש החודשי של כל עובדי החברה אם אפשרות להקרין מצגות או סרטים בעת הצורך.

עיצוב תדמיתי:

עיצוב המשרד נולד מתמונה של שתיל ירוק ורך טמון בתוך כפות ידיים מגוננות. תמונה זו שהיתה חלק ממחברות שי של החברה עוררה בנו את הרעיון של חממה GREENHOUSE -חברה המגדלת ומטפחת את לקוחותיה ע"י יעוץ אימון ומסירת "כלי עבודה" מתאימים. רעיון זה הוטמע בעיצוב המשרד ובהמשך במיתוג המשרד בכל הרמות, אף הרעיון של סלוגן חדש עבור המשרד: "Nurturing your growth” נולד מהדימוי.

חדר הישיבות הפונה לחלל המרכזי תחום בקירות זכוכית בעלות חתך וחלוקות המזכירים חממה. גופי התאורה מעל השולחנות ובדלפק הקבלה מזכירים את גופי התאורה שבחממות. ברחבי המשרד פוזורו עציצים עם שתילים והודבקו 'צמחים' המטפסים על הקירות והחלונות, כדי לייצר אווירה ירוקה ורעננה. הצבעים העיקריים הם לבן, ירוק בהיר, אפור בהיר וכתמים של אדום (שלקחנו מהלוגו של החברה- הריבועים הקטנים המשמשים כנקודות בשם OD היו באדום).

משרדי חברת או.די.ברמת גן