אודות

משרד אדריכלים טל רוזין

שמי טל רוזין, אדריכלית בוגרת הטכניון בהצטיינות ובעלת 25 שנות ותק במקצוע.

את התמחותי באדריכלות עשיתי במשרד האדריכלים המוביל חיוטין אדריכלים; במשך 6 שנים ליוויתי את התכנון וההקמה של היכל המשפט בחיפה, שזכה בפרס רכטר  2006. במהלך השנים הללו למדתי מהטובים ביותר כל מה שאפשר: על אדריכלות טובה והדרך ליצור אותה, על טוטליות ומסירות למקצוע, על תכנון מבנה מקורי ועל הדרך להפוך אותו מרעיון למבנה שעומד בכל הדרישות הפונקציונליות והטכנולוגיות מבלי לאבד מייחודו ואיכותו הראשונית. על מנת ליישם את כל הידע הזה ולהוציא אותו מהכוח אל הפועל, החלטתי לפתוח משרד אדריכלים משלי.

במסגרת עבודתי אני מחברת את הצרכים, החלומות והאהבות של לקוחותיי עם הידע והכישרון שלי, וביחד אנו מפתחים את הבית המיוחד והנכון להם, כשאני מהווה מורת דרך בעולם האדריכלות.

לאורך הדרך אני מביאה רעיון עיצובי וצורני ייחודי לבית שמתפתח וגדל עם ההתקדמות בתכנון ומתעצם גם בעבודה עם יועצים נוספים; מתכנן הגינות יביא רעיונות לשילוב צמחייה בפטיו סביבו נבנה הבית ויועץ התאורה יציע איך להאיר את הפטיו כך שירגיש כאילו הוא חלק מחלל הבית.

העבודה עם משרד אדריכלים טל רוזין

אני עוברת אתכם את כל התהליך, מתחילתו ועד סופו ולאורך כל שלביו, לרבות איסוף נתונים בתחילת הדרך, רישוי המבנה הכנת מכרז ולווי בבחירת בעלי מקצוע אשר יבצעו את העבודה בפועל. בשלב הביצוע אני מגיעה לאתר ומפקחת על הנעשה בשטח על מנת להבטיח שהכל מתבצע על פי התוכניות. בחירת החומרים והאביזרים בבית נעשית בליוווי שלי, על מנת להבטיח שהכל יתאים וייראה הכי טוב שאפשר בבית החדש שלכם.

משרד שהוא בית

משרד אדריכלים טל רוזין הוקם על מנת להגשים את החלומות שלכם. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא, עם מידע רחב על כל העדכונים החדשים בתחום הבניה הפרטית ועם הליווי האישי שלי לאורך כל הדרך – עד לכניסתכם לבית.

 

אשמח להיפגש אתכם ולשמוע מכם איך הייתם רוצים שהבית שלכם ייראה, ולהגשים את החלום ביחד אתכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה ראשונית צרו קשר עם משרד אדריכלים טל רוזין
בטל': 050-6546028 או דרך האתר
.